czwartek, 8 stycznia 2015

CZYTAMY !

Hej, tu Julie i Caro.
Nie chcemy się nawet tłumaczyć dlaczego tak długo nic nowego tu nie było, bo nie ma sensu. Nie będziemy pisać o tym ile to nauki, lekcji, albo o braku czasu czy weny. Chciałyśmy tylko bardzo was przeprosić i napisać że ZAWIESZAMY BLOGA NA CZAS NIEOKREŚLONY. 
Postaramy się nadrobić wszystko, napisać kilka rozdziałów do przodu, żeby dodawac je pózniej w miarę regularnie. Kiedy będziemy gotowe ze wszystkim (może w końcu ogarniemy szablon) to obiecujemy że wrócimy tutaj. 
Zdajemy sobie też sprawę z tego, że wielu z was już od nas odeszło, ale mamy nadzieję że uda nam się was odzyskać kiedy wrócimy z nowymi rozdziałami. Jeszcze raz bardzo przepraszamy was wszystkich

Jeśli chcecie na bieżąco się dowiadywać o nowych rozdziałach lub o naszym powrocie możecie śledzić Caro na Twitterze (mnie też oczywiście, ale rzadko jestem aktywna ~ Julie). User znajdziecie w zakładce KONTAKT

Jeszcze jedna sprawa. Chciałybyśmy bardzo podziękować Zosi, która nas mobilizowała, wręcz kopała w tyłek żebyśmy zrobiły coś z tym blogiem. Postaramy się cię nie zawieźć. 

Do następnego, mamy nadzieje że za niedługo. ~ Autorki 

1 komentarz:

 1. Cześć, tu Zośka ;) nwm dlaczego wszysrkie moje poprzednie próby skomentowania tego pastu nie wychodzily, jednak mam nadzieję, że teraz kom się opublikuje :)
  Otóż bardzo się cieszę, że podjęłyście w końcu decyzję. Będę Wam dalej kibicować i zaglądać czy nie pojawiło się coś nowego. Nie śpieszcie się, alr poczekajcie aż wróci Wam wena i cierpliwość :) Liczę jednak, że prędzej czy później wrocicie z tą historią ;)
  Drugą sprawą jest blog, który sama niedawno założyłam. Fanfiction również o Zaynie Maliku i Claire Holt. Bardzo serdecznie prosiłabym o zaglądnięcie i wyrazenie swojej opini ;) oraz w miarę możliwości polecenie go komuś (oczywiscie jeżeli Waszym zdaniem będzie na to zaslugiwał :))
  http://www.highfivewomans.blogspot.com/?m=1
  Do usłyszenia :*
  Zośka ;)

  OdpowiedzUsuń